Nepertraukiamo maitinimo šaltinis 400W 12V/230

kom0229_1963320954
kom0229_1963320954kom02290
Dėl prekės teirautis pardavėjo In stock

Nepertraukiamo maitinimo šaltinis; skirtas maitinti šildymo katilo siurblius ir ventiliatorius dingus įtampai; trukmė priklauso nuo 12V akumuliatoriaus talpos 18-120Ah.

Parametrai:

Galingumas

400W

Akumuliatorių baterijos įtampa

12Vdc

Tinklo įtampos diapazonas

155-290Vac(±7Vac)

Tinklo įtampos dažnis

47-65Hz

Išėjimo įtampos ribos, kai maitinama iš tinklo

200-250Vac(±7Vac)

Išėjimo įtampos ribos, kai maitinama iš akumuliatorių baterijos

230Vac(±10Vac)

Išėjimo įtampos dažnis, kai maitinama iš akumuliatorių baterijos

50Hz

Akumuliatorių baterijos įkrovimo srovė

6A maksimali

Išėjimo srovės forma, veikiant iš akumuliatorių baterijos

Sinusas

Perkrovos signalizacija suveikia kai apkrova yra:

460W ±50W

Garantija: 12 mėn.

 

Informacija:

Šis pažangus nepertraukiamo maitinimo šaltinis (NMŠ) su interaktyviu tinklo įtampos keitikliu , užti krina švaraus sinuso formos išėjimo srove. Skirtingai nuo tradiciniu ne tinklo architektūros nepertraukiamų maitinimo šalti nių ir keitiklių, šios serijos nepertraukiamo maitinimo šaltiniai nesukelia daug trukdžių ir dingus elektros energijos tiekimui greitai persijungia į rezervinį rėžimą. Esant įprastam elektros tiekimui, prietaisas pasiekia 98% efektyvumą. Tam, kad išsaugotumėte geriausia akumuliatorių būklę, galimi du įkrovimo režimai: greitas ir trijų pakopų.

NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIO NAUDOJIMAS

Prieš naudodamiesi įrenginiu, perskaitykite instrukciją. Išsaugokite instrukcija ateičiai.

1. Prijunkite RAUDONĄ akumuliatoriaus kabeli prie (+) anodo ir JUODĄ prie (-) katodo. Nesujunkite akumuliatoriaus polių atvirkštiniu poliarumu, saugokite akumuliatorių bateriją nuo trumpojo jungimo tarp + ir -.

2. Prijunkite savo elektrinius prietaisus prie NMŠ. Įsitikinkite, jog jūsų įrangos maksimali galia neviršija NMŠ galios. Jeigu apkrova didesnė nei nurodyta, pasigirs garsinis signalas. Jeigu perkrova smarkiai viršija nustatytas normas, NMŠ automatiškai išsijungs, apsaugodamas įrenginį.

3. Prijungus 12V akumuliatorių ir elektrinius prietaisus prie NMŠ, o NMŠ pajungus į elektros 230Vac tinklą, pirmam startui reikia nuspausti įjungimo mygtuką (žalios sp.) ir palaikyti iki 3 sekundžių, kol užsidegs indikacija NORMAL (mėlynos sp.). Tai reiškia kad NMŠ įrenginys įjungė akumuliatoriaus krovimą ir yra pasirengęs darbui. Dingus tinklo įtampai, NMŠ automatiškai perjungia keitiklį ir naudoja energiją iš akumuliatoriaus. Atsistačius tinklo įtampai, NMŠ automatiškai perjungia keitiklį į akumuliatoriaus krovimo rėžimą.

4. Norėdami išjungti energijos vartojimą iš NMŠ, paspauskite ir 4 sekundes palaikykit NMŠ mygtuką.

5. Įjungtas į elektros tinklą, NMŠ automatiškai įkraus akumuliatorius ir tieks energiją prijungtiems vartotojams. Kai NMŠ išjungtas, žalias LED mirksi kas 2 sekundes. Paspauskite ir palaikykite mygtuką priekinėje panelėje apie 3 sekundes ir NMŠ pradės tiekti elektros srovę į išėjimo lizdus.

6. Paspaudus ir palaikius mygtuką 4 sekundes, NMŠ atjungs srovės tiekimą į išėjimo lizdus. Sutrikus elektros tiekimui, išjungimo režime esantis NMŠ nutrauks srovės tiekimą praėjus 10 sekundžių. Esant normaliam elektros tiekimui, NMŠ įkraus akumuliatorius. Norėdami visiškai išjungti NMŠ esant normaliam elektros tiekimui, ištraukite maitinimo laida.

7. Atsarginiame rėžime, esant per mažai arba per aukštai akumuliatoriaus įtampai, NMŠ skleidžia garsinį signalą. Esant per daug mažai ar per daug aukštai įtampai, NMŠ automatiškai išsijungia.

8. Dingus elektros energijai, NMŠ skleis garsinį signalą kas 8 sekundes. Galite išjungti signalą, nustatydami tylų rėžimą, t.y. veikiant garsiniam signalui, paspausdami valdymo mygtuką. Paspaudus mygtuką dar karta, garsinis signalas vėl įsijungs.