Atsinaujinkite "Econoterm" kieto kuro katilą! Eksplotuomają katilą, galime modifukuoti į kieto kuro / granulinį katilą.

Po katilo modifikacijos, turėsite granulinį katilą su galimybe kurianti ir kietą kurą. Vykdant modifikaciją, į jau eksplotuojamą katilą įmontuojamas granulinis degiklis, pakialema kieto kuro pakura. Pagal poreikį ir galimybes sumontuojama granulių talpykla su degiklio valdymo pultu, kurio pagalba lengvai ir efektyviai galėsite pasirinkti katilo veikimo režimą.

Pagal katilo galingumą parenkamas ir granulinis degiklis. "Econoterm" katilo modifikacijos kaina priklauso nuo degiklio galingumo, granulių talpyklos dydžio ir kitų papildomų instaliacinių medžiagų komplekto. Individuliai pagal kiekvieno kliento poreikį galime pasiūlyti optimaliausią sprendimą.

Modifikuoti "Econoterm" katilai:

Sistema, kuri naudoja besisukančią - rotacinę degimo ir oro padavimo kamerą, pašalina visas problemas, susijusias su pelenų ir šlakų kaupimusi ir degimo bei oro kameros užsikišimu. Besisukanti degimo kamera sukuria spiralinės liepsnos efektą. Ši spiralinė liepsna išpučia degiklio kameroje susidariusius pelenus ir šlakus, neprarandant  degiklio galios bei degimo efektyvumo. Išvengiama kitų rinkoje esančių degiklių problemos - degimo kameros užsikimšimo. Taigi degiklis visada dirba efektyviai.